Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

Dobrodosli na Miley Cyrus forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miley ucenila roditelje?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
^_^Cica Maca^_^
Admin
Admin
^_^Cica Maca^_^


Ženski Broj poruka : 467
Poeni : 56039
Lokacija : In the park on ocean!

Miley ucenila roditelje? Empty
PočaljiNaslov: Miley ucenila roditelje?   Miley ucenila roditelje? EmptySub Jul 18, 2009 7:36 pm

Pa ovo je vec bilo,ali evo da se zna,sta se pre dogdilo uslacuju da niste znali! mir

Zvezda serije "Hana Montana" rešila da useli dečka u kuću po svaku cenu.



Tinejdžerska zvezda Mili Sajrus (Miley Cyrus), koja se proslavila u seriji "Hana Montana" zadaje svojim roditeljima ozbiljne probleme! Naime, mlada glumica je već nekoliko meseci u ljubavnoj vezi, sa manekenom za donje rublje Džastinom Gastonom, koju njeni roditelji nikako ne odobravaju.


Naime, roditelji mlade zvezde nisu oduševljeni činjenicom što im se ćerka vezala za starijeg dečka koji se još bavi "nedoličnim poslom" a prave muke nastale su kada je Mili rešila da izlazi do kasno u noć! Tada su počeli da ja kažnajvaju pa njoj nije preostalo ništa drugo nego da ih uceni - neće bežati od kuće samo ako njen dečko može da se preseli kod njih! Kako će se završiti ova porodična drama ostaje nam da vidimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://mileycyrus.highforum.net
♥Tinkerbell♥
Pocetnik
Pocetnik
♥Tinkerbell♥


Ženski Broj poruka : 76
Poeni : 54132
Lokacija : ♥....in Neverland...♥

Miley ucenila roditelje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley ucenila roditelje?   Miley ucenila roditelje? EmptyNed Jul 26, 2009 4:25 am

Xaxaxaxaa...ja to tek sad cujem...ja ne verujem uto.Zato sto je njih dvoje upoznao njen otac,zasto bi onda imao nes protiv njihove veze
Nazad na vrh Ići dole
~white little dewil~
Pocetnik
Pocetnik
~white little dewil~


Ženski Broj poruka : 79
Poeni : 54358
Lokacija : Beograd

Miley ucenila roditelje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley ucenila roditelje?   Miley ucenila roditelje? EmptyPet Jul 31, 2009 4:17 pm

omg!neverujem ni ja!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley ucenila roditelje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley ucenila roditelje?   Miley ucenila roditelje? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley ucenila roditelje?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» E Miley,Miley...xD
» Da li je ovo stvarno Miley???
» Miley poza
» Mala Miley
» Miley i šiške...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Miley Cyrus world :: Miley zanimljivosti i novosti-
Skoči na: