Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

Dobrodosli na Miley Cyrus forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
^_^Cica Maca^_^
Admin
Admin
^_^Cica Maca^_^


Ženski Broj poruka : 467
Poeni : 56039
Lokacija : In the park on ocean!

Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty
PočaljiNaslov: Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"   Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" EmptySre Jun 17, 2009 4:27 pm

Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"

Iako ima 16 godina, Miley je postala majstorica za skandale, a nakon svog "rasističkog ispada" poslala je priopćenje u kojem isprike - nema.

LOS ANGELES - Nekoliko dana nakon što je objavljena fotografija na kojoj je teen zvijezda u "rasističkoj pozi", stiglo je i njezino očitovanje - Miley se trenutno osjeća kao Britney, jer joj mediji "prikrpavaju stvari koje nije napravila". "Nikad nisam htjela nikog uvrijediti! Samo sam napravila glupu facu", napisala je u priopćenju 16-godišnja zvijezda serije "Hannah Montana".

"Netko iz ničega pokušava napraviti priču. Da je ovo napravio bilo tko drugi, nitko se ne bi obazirao. Mislim da mediji od mene žele napraviti novu zločestu djevojku, što mi je posve neprihvatljivo. Što, Britney se vratila pa trebaju nekog drugog za blaćenje? Blago meni! Uglavnom, željela bih da prestanu pisati o mom privatnom životu i konačno se koncentriraju na ono što volim najviše na svijetu - glazbu i glumu", stoji u priopćenju mlade zvijezde.

O njezinoj slavi, koju najviše uživa u SAD-u i azijskim zemljama, najbolje svjedoči podatak da je u 2008. godini zaradila više od 25 milijuna dolara. Časopis Time uvrstio je Miley na popis sto najutjecajnijih ljudi na svijetu, a Forbes ju je stavio na 35. mjesto po zaradi među poznatim kolegama.
Nazad na vrh Ići dole
http://mileycyrus.highforum.net
♥Tinkerbell♥
Pocetnik
Pocetnik
♥Tinkerbell♥


Ženski Broj poruka : 76
Poeni : 54132
Lokacija : ♥....in Neverland...♥

Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"   Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" EmptyNed Jul 26, 2009 4:23 am

Lepo im je odgovorila
Nazad na vrh Ići dole
*Miley*true star*
Pocetnik
Pocetnik
*Miley*true star*


Ženski Broj poruka : 54
Poeni : 53762
Lokacija : Beograd

Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"   Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" EmptySre Avg 19, 2009 2:29 pm

tako im i treba...ja se nadam da nece pospustiti i postati kao Brit!
Nazad na vrh Ići dole
***Micika ~ Micy***
Redovni clan na forumu
Redovni clan na forumu
***Micika ~ Micy***


Ženski Broj poruka : 115
Poeni : 53528
Lokacija : Daleko negde, tamo daleko....

Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"   Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" EmptySub Sep 19, 2009 9:45 pm

Volela bih da vidim tu sliku....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"   Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley Cyrus se ne želi ispričati za "rasistički ispad"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miley Cyrus "The Last Song" pictures
» Miley Cyrus Rocks Out for Wal-Mart
» Miley Cyrus and Zac Efron
» Miley Cyrus-photoshoot new
» Miley Cyrus paparazzo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Miley Cyrus world :: Miley zanimljivosti i novosti-
Skoči na: