Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

Dobrodosli na Miley Cyrus forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miley i Nick Jonas

Ići dole 
+2
dwojki
^_^Cica Maca^_^
6 posters
AutorPoruka
^_^Cica Maca^_^
Admin
Admin
^_^Cica Maca^_^


Ženski Broj poruka : 467
Poeni : 56039
Lokacija : In the park on ocean!

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptyUto Jul 14, 2009 10:14 am

Nakon bolnog prekida s modelom Justinom Gastonom, Miley Cyrus rame za plakanje potražila je kod bivšeg dečka Nicka Jonasa, najmlađeg člana grupe Jonas Brothers.

Miley i Nick Jonas Mileycyrusnickjonas300x
No, nije trebalo dugo da njihovo obnovljeno prijateljstvo opet probudi ljubavni žar. A da su tinejdžerske zvijezde ponovno zajedno, nenamjerno je otkrio Nickov stariji brat Joe.

Gostujući u emisiji Larryja Kinga, Joe je na pitanje je li njegova djevojka Camilla Belle poznata kao i Nickova simpatija odgovorio kako misli da nitko nije poznat kao Miley Cyrus. Shvativši što je napravio, pokušao se izvući rekavši da taj dio života on i njegova braća pokušavaju držati u privatnosti.
Najstariji Kevin se nadovezao te rekao kako je jako čudno kad su ljudi diljem svijeta opsjednuti ljubavnim životom 16-godišnjaka. Vršnjaci Miley i Nick prvi put su prohodali 2005. kad im je bilo svega 12 godina, a prekinuli su dvije godine kasnije.

preuzeto sa www.mileycyrus-4ever.forumotion.com


Poslednji izmenio **...:::Macxkitza:::...** dana Pon Avg 17, 2009 10:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://mileycyrus.highforum.net
dwojki
Znas ko je Miley!
Znas ko je Miley!
dwojki


Ženski Broj poruka : 327
Poeni : 54591
Lokacija : In my world :P

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptyPet Jul 17, 2009 12:25 am

Hah....sad su njih dwoje kao opet zajedno,akruzi josh i prica da je ona u wezi sa onim Liamom shto glumi sa njom u filmu The last song....
Nazad na vrh Ići dole
♥ Lady Mujabašić♥
Pocetnik
Pocetnik
♥ Lady Mujabašić♥


Ženski Broj poruka : 85
Poeni : 54128
Lokacija : zemun

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptySub Jul 18, 2009 1:12 pm

jao ja mrzim JB!!!
nadam se da nisu zajedno!!!
on je grozan!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.h2omermaids.net/
^_^Cica Maca^_^
Admin
Admin
^_^Cica Maca^_^


Ženski Broj poruka : 467
Poeni : 56039
Lokacija : In the park on ocean!

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptySub Jul 18, 2009 6:40 pm

Meni su Nick i Smiley bas extra <3 par!Prelepi su!
A to sto si ti Naco cula je bilo jos pre nego sto je opet pocela njena veza sa Nick-om,tj culi su da vara Justina gastona...ali sada je u vezi sa Nickom 100%! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://mileycyrus.highforum.net
♥Tinkerbell♥
Pocetnik
Pocetnik
♥Tinkerbell♥


Ženski Broj poruka : 76
Poeni : 54132
Lokacija : ♥....in Neverland...♥

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptyNed Jul 26, 2009 4:20 am

Lepo ako su zajedno!
Nazad na vrh Ići dole
Edvard&Anchi Cullen
Pocetnik
Pocetnik
Edvard&Anchi Cullen


Ženski Broj poruka : 82
Poeni : 54203
Lokacija : With Edvard Cullen and Renesmee on vacation

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptyPon Jul 27, 2009 2:40 am

Ja obozxawam JONAS BROTHERS AND MILEY.Po meni bolji par bi bili MILEY I JOE(Jer wisxe wolim JOE-ja).Mada i MILEY I NICK su preswatki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~white little dewil~
Pocetnik
Pocetnik
~white little dewil~


Ženski Broj poruka : 79
Poeni : 54358
Lokacija : Beograd

Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas EmptyPet Jul 31, 2009 4:22 pm

blah ja ne volim jonas brothers(izvinjavam se fanovima)...a i kolko sam cula ona je vec bila sa njim pa je on ispalio,ne kapiram onda sto je onda opet s njim!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley i Nick Jonas Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley i Nick Jonas   Miley i Nick Jonas Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley i Nick Jonas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frankie Jonas & Noah Cyrus
» Oceni nick
» Miley poza
» E Miley,Miley...xD
» Kod Miley bih promenila?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Miley Cyrus world :: Miley zanimljivosti i novosti-
Skoči na: